Koza Projesi 2 yaşında

YASED'in sorumluluk projesi olan Koza projesi, 2010 yılında 10 farklı üniversiteden projeye katılan 116 öğrenciyle yoluna devam ediyor...

29.06.2010 - 00:00 | MediaCat

YASED’in sorumluluk projesi olan Koza projesi, 2010 yılında 10 farklı üniversiteden projeye katılan 116 öğrenciyle yoluna devam ediyor.  Uluslararası Yatırımcılar Derneği YASED olarak 2009 yılında başlatılan ve ülkenin az gelişmiş bölgelerinde okuyan üniversite öğrencilerine uluslararası şirketlerde staj olanağı sağlayan Koza Projesi, genişletilen kapsamıyla ikinci dönemine 29 Haziranda başladı. İlki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen ve büyük ilgi ve destek gören proje bu yıl da kapsamı genişletilerek 116 öğrenciye 55 uluslararası şirkette staj olanağı sağlayacak. 2010’da Koza Projesi’nden yararlanarak staj yapma olanağına kavuşacak 116 öğrenci halen Karadeniz Teknik, Diyarbakır Dicle, Şanlıurfa Harran, Elazığ Fırat, Mardin Artuklu, Artvin Çoruh, Van 100. Yıl, Ordu, Erzurum Atatürk, Giresun Üniversitelerinin Endüstri, elektrik-elektronik, Orman, Gıda, İnşaat, Kimya, Makine, Bilgisayar, Çevre mühendislikleri, iktisat, İşletme, ekonometri, çalışma ekonomisi, hukuk, eczacılık, Veterinerlik, peyzaj mimarlığı, yapı ressamlığı, talaşlı üretim öğretmenliği, maliye, istatistik, matematik, dış ticaret kamu yönetimi, pazarlama/satış yönetimi, mimarlık, almanca öğretmenliği, ingiliz dili ve edebiyatı, otomotiv, iklimlendirme-soğutma bölümlerinde öğrenimlerini sürdürmekte.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.