“Kötülük derin bir mutsuzluktur”

Haluk Levent, Brand Week Istanbul sahnesindeydi.

12.11.2021 - 12:51 | MediaCat

Brand Week Istanbul’un son gününde Inspiration Hall sahnesi, MediaCat ve Ipsos işbirliğinde gerçekleştirilen Ekim 2021 tarihli Celebrity Güven Endeksi araştırmasında yüzde 71,4 oy alarak üst üste üçüncü kez Türkiye’nin en güvenilir ünlüsü unvanını alan Haluk Levent‘i ağırladı.

Yekta Kopan moderatörlüğünde Brand Week Istanbul katılımcılarıyla buluşan Haluk Levent, etrafımızda çok fazla kötülüğün kol gezdiğinden bahsetti: “Kötülük derin bir mutsuzluktur, bin iyilik içinde bir kötülüğü görmeyelim.”

Bireylerin, etraflarındaki kötülüğe sinirlenmek yerine, kendilerine “bu kötülüğü yapan insan neler çekmiş, neler yaşamış” sorusunu sormalarının ve sinirlenmeden ziyade acıma duygusuyla hareket etmelerinin kendi öz mutlulukları için daha sağlıklı olacağını belirten Levent, “Tüm o kötülükleri ve kötüleri kendi dünyalarıyla baş başa bırakmak gerek” dedi.

Yeni bir televizyon programına hazırlandığı bilgisini paylaşan Haluk Levent, teklifin aslında müzik üzerine geldiğini ancak kendisinin faydası dokunacaksa bu programı yapmak istediğini söylediğini anlattı: “Valilik izinli SMA hastası çocuklar için şu an 20 milyon dolar toplamaya ihtiyaç var, ilaç firmaları çok gaddarlar. Eğer bu programı 100 hafta çekersek ve her hafta 3-5 milyon toplarsak, bu çocuklardan bazılarının en azından tedavilerine başlamasını sağlayabiliriz.”

2021 Celebrity Güven Endeksi araştırmasının tüm detaylarına MediaCat Aralık sayısında ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.