MediaCat

Köpeklerle selfie çekmenin en kolay yolu

Pedigree’den köpeklerin akılını alacak bir inovasyon.

Köpeklerle selfie çekmenin en kolay yolu

Köpeğiniz bir sevimlilikten diğerine koşarken, siz de heves eder ve birlikte bir selfie çekmek için telefonunuzu kapıp harekete geçersiniz. Ama çoğu zaman siz fotoğrafı çekmeden saliseler önce köpeğiniz bir şekilde yüzünü diğer tarafa çevirmeyi başarır.

“Şans” deyip geçmek de var tabii. Evcil hayvan maması markası Pedigree ise işi şansa bırakmamak adına akıllı bir inovasyona imza atıyor ve köpek sahiplerini yepyeni bir ürünle tanıştırıyor: SelfieSTIX.

Pedigree Yeni Zelanda tarafından geliştirilen ve tüm akıllı telefonlar ile uyum sağlayan bu ürün, markanın DentaStix adlı çubuk ödül maması ile birleştiğinde selfie meselesini köpekler için reddedilemez bir teklife çeviriyor. Akıllı telefonların üst kısmına yerleştirilen SelfieSTIX, çubuk ödül maması için bir yuvaya dönüşüyor. Mamalı telefonunuzu kapıp, köpeğinizin boynuna sarıldığınız zaman da sevimli dostunuzun gözlerini mamadan ayırma gibi bir ihtimal de kalmamış oluyor.

SelfieSTIX’i bir de Colenso BBDO imzalı reklam filmi ile selfie tutkunu bir köpeğin gözünden izleyelim:

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.