MediaCat

Koçtaş’ta bayrak değişimi

Koçtaş’ın yeni genel müdürü belli oldu.

Koçtaş’ta bayrak değişimi

Ev geliştirme perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren Koçtaş‘ta genel müdür sorumluluğunu 12 yıldır üstlenmekte olan Alp Önder Özpamukçu, yeni dönemde görevini Koçtaş Ticari Gruptan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Devrim Kılıçoğlu’na devredecek. Kılıçoğlu 1 Ocak 2020 itibarıyla Koçtaş Genel Müdürü olurken, koltuğu devredecek Özpamukçu ise Koçtaş Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürecek.

Koç Holding Turizm, Gıda ve Perakende Grubu Başkanı Tamer Haşimoğlu, yeni atamayla ilgili değerlendirmesinde Alp Önder Özpamukçu’nun Koçtaş’ın kuruluşundan bu yana hemen her kademesinde görev aldığını ve şirketin bugünkü başarısında önemli katkıları olduğunu belirtti. Haşimoğlu, “Topluluğumuza 25 senedir önemli hizmetlerde bulunan Alp Önder Özpamukçu, önümüzdeki dönemde gerek Koçtaş Yönetim Kurulu Üyesi olarak gerekse de Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı olarak tecrübelerini bizlerle paylaşmayı sürdürecek. Kendisine bugüne kadar yürüttüğü çalışmalar için teşekkür ederim” dedi. Koçtaş’ta genel müdür koltuğuna oturacak isim Devrim Kılıçoğlu’na da başarılar dileyen Tamer Haşimoğlu, “Devrim Kılıçoğlu’nun şirketimizin hedeflerini büyüterek başarılarına yenilerini ekleyeceğine inancım tam” diye konuştu.

Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamasının ardından aynı üniversitede MBA, Koç Üniversitesi’nde de Executive MBA derecesi alan Devrim Kılıçoğlu, 2017 yılında ise Harvard Üniversitesi Advanced Management programını tamamladı. 2005 – 2007 yılları arasında Ford Avrupa organizasyonuna bağlı Londra’daki Ar-Ge merkezinde proje müdürü olarak çalışan Kılıçoğlu, Ford Otosan bünyesinde iş geliştirme ve finans direktörlüğü sorumluluğunu üstlendi. 2015 yılında Koçtaş Yapı Marketleri Tic. A.Ş. bünyesine mali işler ve yatırımdan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak katılan Kılıçoğlu, Koçtaş Ticari Gruptan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine bu yılın başında atanmıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.