MediaCat

Koca Ayak bulundu

Şimdi sıra, Minnesota 3. Bölge Temsilcisi Erik Paulsen’i bulmakta.

Koca Ayak bulundu

“Ben de saklanma işinde iyi olduğumu sanırdım” diyor Koca Ayak ciddiyetle, hayli önemli bir görev vesilesiyle karşısına oturduğu kameraya. “Derken sahneye Erik Paulsen çıktı. Allahaseniz, nasıl olur da on binlerce insan her an sizi aradığı halde hiçbiri bulamaz? Meraklanmaya başladım: Erik Paulsen diye biri gerçekten var mıydı? Yani, ortada bir kanıt var mı? Kilometrelerce öteden çekilmiş flu bir fotoğraftan kanıt olur mu? Öğrenmek zorundaydım. Bu yüzden bir plan yaptım.”

Cumhuriyetçi Erik Paulsen’in 2009 yılından beri sürdürdüğü Minnesota 3. Kongre Bölgesi Temsilciliğine talip olan demokrat Dean Phillips, kamusal alanda yüzünü pek göstermeyen Paulsen’in Minnesotalıları temsil etmekte yetersiz olduğunu anlatmak için Koca Ayak işbirliğinde çetrefilli bir plana girişti. Varlığı bir muamma olan Koca Ayak’ın varlığı muamma olan bir başkasını, Erik Paulsen’i bulmak için yollara düştüğü 80 saniyelik mockumentary, azmin sonunun -neredeyse- selamet olduğunu gösteriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.