MediaCat

Koç ve WPP’den dijital pazarlamada güçbirliği

Ingage; WPP ile Zer’in dijital pazarlama sektöründeki tecrübelerini birleştirecek.

Koç ve WPP’den dijital pazarlamada güçbirliği

Koç Topluluğu şirketleri adına medya satınalma ve pazarlama faaliyetlerinde bulunan Zer Merkezi Hizmetler ile Türkiye’de ve dünyada pazarlama iletişiminin lider oyuncusu WPP, dijital pazarlama alanında deneyim ve uzmanlıklarını Ingage ile birleştiriyor.  Koç Topluluğu ile WPP’nin eşit ortaklığında kurulan Ingage, dijital pazarlama alanında strateji odaklı hizmet verecek. Ingage, Türkiye’nin yanı sıra bölgesel anlamda da büyümeye odaklanacak.

Konuya dair yaptığı açıklamasında Zer Genel Müdürü Aykut Özüner, Koç Topluluğu olarak Zer ile dijital pazarlama hizmeti verdikleri mevcut müşteri portföylerini bu yeni ortaklık ile güçlendirmeyi ve artırmayı hedeflediklerini belirterek, Ingage’in, perakende, dayanıklı tüketim, otomotiv, finans, yerel iletişim ve e-ticaret alanlarındaki deneyimlerini derinleştirmeye devam edeceğini söyledi. Yaratılacak en büyük farkın sunulacak hizmetlerin çeşitliliği ile sağlanacağının altını çizen Özüner, Ingage ile Türkiye’de dijital pazarlama disiplininin gelişmesine de sektörel bir katkı sağlayacaklarını ifade etti.

WPP Türkiye Ülke Müdürü Demet İkiler ise  Zer’in yerel piyasadaki gücü ile WPP’nin küresel  deneyimlerini bir araya getirdiklerini söyleyerek, Ingage’in ilerleyen dönemde yalnızca Türkiye’de değil, bölgesel anlamda da büyüme hedefine odaklanacağını belirtti.

Bugüne kadar müşterilerine Zer çatısı altında hizmet veren dijital pazarlama ekibi, bundan sonra Ingage bünyesinde hizmet vermeye devam edecek. Ingage, halihazırda tüm dijital sertifika ve eğitimlerini tamamlamış 50 kişilik uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet sunacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.