MediaCat

Koç Üniversitesi’nden yaratıcı endüstrilere yönelik programlar

Koç Üniversitesi yaratıcı üretimler için Türkiye’nin ilk doktora ve yüksek lisans programını başlatıyor.

Koç Üniversitesi’nden yaratıcı endüstrilere yönelik programlar

Tasarım, film yapımcılığı, müzik, animasyon, bilgisayar oyunu yazılımı, dijital reklamcılık gibi yaratıcı endüstrilerde, yakın gelecekte rekabetin giderek artacağını öngören Koç Üniversitesi, Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirerek, yeni bir yüksek lisans ve doktora programını başlatıyor.

“Tasarım, Teknoloji ve Toplum” olarak adlandırılan yüksek lisans ve doktora programında, etkileşimli tasarım, deneyimleme tasarımı ve hizmet tasarımı konularında teorik, eleştirel ve uygulamaya dönük yenilikçi fikirlerin hayata geçirilebilmesi hedefleniyor.

“Tasarım, Teknoloji ve Toplum” yüksek lisans ve doktora programı için çok sayıda kurum desteğinin yanı sıra ulusal ve uluslararası araştırma fonları da kullanılacak. Koç Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, ayrıca, üstün yetenekli öğrencilere ücretsiz eğitim, yurt ve bursa kadar uzanan çok sayıda olanak da sağlayacak.

Program hakkında ayrıntılar ve araştırma olanakları hakkında daha fazla bilgi http://ttt.ku.edu.tr adresinden elde edilebilir.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.