Koç.net resmen ‘Vodafone Net’ oldu

Vodafone Türkiye, Borusan Telekom’un Mart 2010’da bünyesine katılmasının ardından, Koç.net’i de 30 Kasım 2011’de resmen bünyesine dahil etti.

13.12.2011 - 00:00 | MediaCat

Vodafone Türkiye, Borusan Telekom’un Mart 2010’da bünyesine katılmasının ardından, Koç.net’i de 30 Kasım 2011’de resmen bünyesine dahil etti.

Yapılan açıklamada, Koç.net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş’nin bundan böyle Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş. ismi ile faaliyetlerini sürdüreceği, mobil ses, sabit ses, mobil internet ve ADSL hizmetlerini daha geniş bir ürün yelpazesiyle sunacağı belirtildi. 
 
Vodafone Plaza’da yapılan basın toplantısında konuşan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, Vodafone Net’in gücüyle, Vodafone Türkiye için yepyeni bir dönemin başladığını belirtti. Timuray, şunları söyledi:
 
“Müşteri odaklı programımızın kurumsal müşteri segmentine yönelik önemli bir hamlesi olarak 2010 yılında Borusan Telekom’u Vodafone Türkiye bünyesine katmıştık. Genişleyen ekibimiz, zenginleşen ürün ve hizmet yelpazemiz ile kurumsal pazardaki konumumuzu 2010’dan bu yana sürekli güçlendiriyoruz. Türkiye’nin en hızlı büyüyen telekom operatörü olarak, Türkiye’nin en büyük alternatif telekom operatörlerinden Koç.net’in de aramıza katılmasıyla yepyeni bir sayfa açtık. Yetkin çalışan kadrosuyla başarılarını tescillemiş olan Koç.net, toplam iletişim hizmetleri stratejimizin önemli bir halkasıdır. Koç.net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş bundan böyle Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş. ticari ismi ile faaliyetlerine devam edecektir. Vodafone Net, 2009 yılında başlattığımız ve yükselen bir grafikle sürdürdüğümüz müşteri odaklı stratejik programımızı geleceğe daha güçlü taşıyacak bir kilometre taşı niteliğindedir. Zenginleşen insan kaynağımız ve kuvvetlenen teknolojik altyapımız ile müşterilerimize 125’ten fazla ürün ve hizmet sunacağız. Koç.net’in şirketimize katılmasıyla, sabit hizmet gelirlerimizi iki kattan fazla büyütmüş oluyoruz.
 
Koç.net’in şirketimize katılmasıyla, sabit hizmet gelirlerimizi iki kattan fazla büyütmüş oluyoruz. Ayrıca, ürün ve hizmet portföyümüzü üç kat genişletmiş, altyapı hizmet noktalarımızı 1.5 kat çoğaltmış ve sabit operatörlerimiz üzerinden taşınan dakikayı iki katına çıkartmış oluyoruz. Sadece sabit hizmetlerimize odaklı çalışan sayımız ise yaklaşık üç katına çıkmış oluyor. Bugün Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin yüzde 58’inin tüm iletişim ihtiyaçlarını tek elden karşılayan operatör konumuna gelmekten gurur duyuyoruz.”
 
Türkiye’deki tüm işletmelere gelişim odaklı yenilikçi uygulamalardan en uygun koşullarla faydalanma ve tek elden tüm telekom ihtiyaçlarını karşılayarak tasarruf etme olanağı sunmayı amaçladıklarını anlatan Timuray, Türk iş dünyasının rekabet gücünün artmasına katkıda bulunmayı hedeflediklerini söyledi.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.