Koç-Kam en iyi projeleri arıyor

Koç Üniversitesi bünyesinde 2010 yılında kurulan KOÇ-KAM, toplumsal cinsiyet ve kadın araştırmaları projelerini destekliyor.

14.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Koç Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi (KOÇ-KAM), Türkiye’de Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Araştırmaları alanındaki eksiği gidermek için araştırma projelerini destekliyor. KOÇ- KAM seçilecek olan her projeye 100 bin TL’ye kadar fon imkanı sağlayacak.

Türkiye’de kadınların ve erkeklerin toplumsal hayatın her alanına eşit olarak katılımının sağlanmasını hedefleyen KOÇ-KAM, bu konularda bilimsel araştırmalar yapmak, eğitim programları oluşturmak ve geniş bir alanda etkin olmayı amaçlıyor. Düzenlenen bu proje yarışması ile de bu alana önemli bir bilimsel katkı sağlamak istediklerini belirten KOÇ- KAM Direktörü Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı “KOÇ-KAM olarak değerli araştırma projelerini destekleme kararı aldık. Amacımız bu gibi çalışmaları teşvik etmek; yaygınlaşmasını sağlamak ve toplumsal bilinci artırmaktır” dedi.

Son başvuru tarihi 15 Mayıs 2011, Pazar günü olan proje yarışmasında başvurular Bilim Jürisi tarafından değerlendirilecektir. Detaylı bilgi için: http://home.ku.edu.tr/~kockam/main_tr.html

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.