Koç Holding’te organizasyon değişikliği

Koç Holding’de, Bilgi Grubu Şirketleri Kudret Önen’e, Kurumsal İletişim Direktörlüğü ile Resmi İşler ve Medya İlişkileri Koordinatörlüğü ise...

02.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Koç Holding’de, Bilgi Grubu Şirketleri Kudret Önen’e, Kurumsal İletişim Direktörlüğü ile Resmi İşler ve Medya İlişkileri Koordinatörlüğü ise doğrudan üst yöneticiye (CEO) bağlı olarak faaliyetlerini sürdürecekKoç Holding’in Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, şirketin organizasyon yapısının bugünden geçerli olmak üzere revize edildiği belirtildi.

Açıklamada, Bilgi Grubu Şirketlerinin Kudret Önen’e, Zer Merkezi Hizmetler ve Ticaret A.Ş’nin Cenk Çimen’e, Koç Holding A.Ş Bilişim Hizmetleri Koordinatörlüğü’nün Tamer Haşimoğlu’na, Koç Holding A.Ş Kurumsal İletişim Direktörlüğü ile Resmi İşler ve Medya İlişkileri Koordinatörlüğünün ise doğrudan Üst Yöneticiye (CEO) bağlı olarak faaliyetlerini sürdüreceği bildirildi.

milliyet.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.