MediaCat

Koç Holding Bienal’de öğrencilere sponsor oldu

Koç Holding sponsorluğunda İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 12. İstanbul Bienali 17 Eylül 2011’de sanatseverlere kapılarını açıyor.

Koç Holding Bienal’de öğrencilere sponsor oldu

Koç Holding sponsorluğunda İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 12. İstanbul Bienali 17 Eylül 2011’de sanatseverlere kapılarını açıyor. 13 Kasım’a kadar sürecek bienal süresince Antrepo’daki gişelerde öğrenci kimliğini gösteren üniversite öğrencileri bienal sergilerini, ücret ödemeden, 12. İstanbul Bienali Sponsoru Koç Holding’in konuğu olarak gezebilecek.

Koç Holding’in, çağdaş sanata olan ilgiyi artırmak ve gençlerde çağdaş sanat bilincini oluşturmak hedefiyle 2016 yılına kadar sponsorluğunu üstlendiği İstanbul Bienali’nin 12’ncisi “İsimsiz (12. İstanbul Bienali), 2011” başlığıyla 17 Eylül 2011’de başlıyor. Koç Holding’in 2007 yılında 10’uncu İstanbul Bienali’nde başlattığı “Koç Holding Desteğiyle Üniversite Öğrencileri Bienali Geziyor” projesi üniversite öğrencilerinden büyük destek görmüş, İstanbul ve çevre illerdeki üniversitelerden 18 bin üniversite öğrencisi bienal sergilerini ziyaret etmişti. 2009 yılında ise bu proje kapsamında bienali 25 bini aşkın üniversite öğrencisi ücretsiz gezme imkanı bulmuştu.

Üniversite kimliğini göstermek yeterli

12. Uluslararası İstanbul Bienali sponsoru Koç Holding, bu yıl da üniversite öğrencilerinin bienali ücretsiz gezebilmesi için projeyi devam ettiriyor. Bienal süresince Antrepo’daki gişelerde öğrenci kimliğini gösteren üniversite öğrencileri bienal sergilerini, ücret ödemeden, İstanbul Bienali Sponsoru Koç Holding’in konuğu olarak gezebilecek. “Koç Holding Desteğiyle Üniversite Öğrencileri Bienali Geziyor” projesi ile bu yıl bienali gezerek güncel sanat projeleri ile buluşacak üniversite öğrencisi sayısının katlanarak artması hedefleniyor.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.