Koç Fest Trabzon’dan start aldı

Koç Holding’in 2006 yılında gençler için hayata geçirdiği Koç Fest’in bu yılki ilk durağı Trabzon oldu...

28.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Koç Holding’in 2006 yılında gençler için hayata geçirdiği Koç Fest’in bu yılki ilk durağı Trabzon oldu. Koç Fest kapsamında Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’nde eğlenceli etkinliklerin yanı sıra hentbol branşında 12 farklı üniversiteden 14 takımın katlımıyla Üniversite Spor Oyunları müsabakaları düzenleniyor. Trabzonspor Basketbol Takımı Menajeri Doğan Hakyemez’de etkinlikte üniversiteli gençlerle biraraya gelerek, üniversite oyunlarına start verdi. Gece sahne alan Manga Trabzonlu gençlere eğlenceli saatler yaşattı.

Koç Fest kapsamında hentbol branşında spor müsabakaları 30 Nisan tarihine kadar devam edecek. Trabzon’un ardından Koç Fest sırasıyla Gaziantep, Antalya, Konya, Eskişehir, Bursa ve Denizli’yi ziyaret edecek. Üniversiteli gençler Koç Fest’te ücretsiz olarak düzenlenecek birçok eğlenceli yarışma ve etkinliğe katılma ve ülkemizi Eurovision’da temsil edecek rock grubu Manga’nın muhteşem performansını izleme şansına sahip olacaklar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.