MediaCat

Kırmızı ödülleri çocukları da düşünüyor

9. Kırmızı Reklam Ödülleri’nde, Hürriyet Özel Ödülü kategorisinin bu seneki iletişim konusu: Çocuk Eğitimi Bilinçlendirme Kampanyası.

Kırmızı ödülleri çocukları da düşünüyor

Reklam sektörünün en iyilerinin ödüllendirileceği 9. Kırmızı Reklam Ödülleri’ne sayılı günler kalmışken, Hürriyet Özel Ödülü kategorisi için iletişim konusu da belirlendi.

9. yılında, Hürriyet Özel Ödülü kategorisi için, katılımcı ajanslara verilen bu seneki  iletişim briefi; ‘Çocuk Eğitimi Bilinçlendirme Kampanyası’

Çocuk eğitiminde, oyunun en önemli eğitim aracı olduğuna farkındalık yaratmak amacıyla katılımcıların Çocuk Eğitim Platform’u adına, ebeveynleri bilinçlendirici iletişim kampanyası hazırlayacakları Hürriyet Özel Ödülü kategorisinin ana mesajı ise, ‘Oynaya oynaya gelişsin çocuklar!’

Kayıt ve katılımın sadece www.kirmiziodulleri.com/hurriyetozel adresinden yapılabildiği yarışmaya son katılım tarihi ise 10 Şubat 2012.

Hürriyet Gazetesi yöneticilerinden oluşan jürinin değerlendireceği sonuçlar, 29 Şubat 2012 tarihinde düzenlenecek olan 9. Kırmızı Ödül Töreni’nde açıklanacak. Ayrıca bu kategoriye katılan tüm işler, Kırmızı Ödül Töreni’nin düzenleneceği Hilton Convention Center’da sergilenecek.
 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.