Kırmızı başvuruları başladı

Bu yıl üçüncüsü yapılacak Kırmızı Ödüllerine son başvuru tarihi 11 Kasım 2005 Cuma.

05.10.2005 - 00:00 | MediaCat

Basın reklamlarında yaratıcılığı teşvik etmek ve reklamverenlerin, reklam ajanslarının ve reklam sektörü çalışanlarının başarılarını belgeleyip ödüllendirmek amacıyla düzenlenen ‘Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödüllerine’ başvurular başladı. Bu yıl üçüncüsü yapılacak Kırmızı Ödüllerine son başvuru tarihi 11 Kasım 2005 Cuma.

Kırmızı’ya, 1 Kasım 2004-31 Ekim 2005 tarihleri arasında ilk kez yayınlanmış özgün basın (gazete veya dergi) reklamları katılabiliyor.

Kırmızı bu yıl bazı önemli yenilikler ve değişikliklerle zenginleştirildi. Önceki yıllarda birden fazla sektörü kapsayan bazı kategoriler bölünerek tek sektör bazında özelleştirildi. Basının sunduğu önemli pazarlama iletişimi araçlarından biri olan ‘insert’ uygulamaları için yeni bir kategori oluşturuldu. Sektörel kategorilere ‘Sosyal İçerikli Reklam’ ve ‘Profesyonel Ürün/Hizmet Reklamı’ gibi ilaveler yapıldı.

Bu yılın en önemli değişikliklerinden biri, Kırmızı Ödüllerinin medya planlama ve satın alma ajanslarına açılması oldu. Medya ajansları ‘Basında En İyi Sayfa Kullanımı’ ve ‘Basında En İyi Proje Uygulaması’ kategorilerinde kendi başlarına ya da yaratıcı ajanslarıyla birlikte Kırmızı’ya katılabilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.