MediaCat

Kırmızı balonun peşinde

Banksy’nin kırmızı balonu sizin olabilir.

Kırmızı balonun peşinde

Geçtiğimiz haftalarda memleketin kültür sanat gündemini en çok meşgul eden konulardan biri The Art of Banksy sergisiydi şüphesiz. Kalabalık sponsor ekibi ve 35 liralık giriş ücretiyle Banksy’nin varlığından haberinin olup olmadığı sorusunu sordurtan ve pek çok kişiye Steve Lazarides’in kim olduğunu öğreten sergi 14 Ocak 2016’dan beri Global Karaköy’de meraklılarıyla buluşuyor.

Sergi devam ededursun, dileyenler Instagram hesaplarından #KırmızıBalonunPeşinde etiketi ve @iegturkey ile paylaşacakları kırmızı balonlu fotoğraflarıyla özel bir hediyenin ve çift kişilik davetiyenin sahibi olabilecekler.

Facebook’ta oylamaya sunulan fotoğraflar arasından en fazla oy alan ilk 50 fotoğrafın jüri değerlendirmesine sunulacağı yarışmanın birincisi Banksy’nin Kırmızı Balonlu Kız wall-art’ını kazanacak. Fotoğrafları Instagram’da en çok beğenilen ilk beş katılımcı ise The Art of Banksy sergisine çift kişilik birer davetiye kazanacaklar.

Sosyal medya ajansı Boomerang tarafından hazırlanan ve IEG Turkey’nin Facebook sayfasından başvuruları kabul eden yarışmaya katılım 8 Mart 2016’ya kadar sürecek.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.