Kimola’ya yeni müşteri

Tüketici İçgörü Platformu’nun yeni müşterisi LG Türkiye oldu.

16.10.2018 - 15:40 | MediaCat

Yeni müşteri

Büyük veri alanında metin verisi işlemek üzerine 2014 yılında şirketleşen Kimola’nın bu yılın Mayıs ayında 1 milyon TL yatırım alan Tüketici İçgörü Platformu’nun yeni müşterisi LG Türkiye oldu.

LG Türkiye Dijital Pazarlama Sorumlusu Erkan Terzi işbirliğini değerlendirdiği sözlerinde, “Değişen yüzyıl, değişen jenerasyonlar, bizlere teknolojinin nasıl daha iyi kullanılması gerektiği ile ilgili ipuçları veriyor. Büyük verinin önemini, kitlesel kullanımlar yerine hem doğru maliyetleme hem de satış hedeflerinizi artırmak adına daha hedefli müşteri segmantasyonları oluşturmak ve doğru müşteriye doğru tanıtımı yapmak için kullanmak zorundasınız. Bu hem markanız için hem de değer verdiğiniz müşterileriniz için önemli bir kırılım. Kimola gibi veri ayrımlarını hedefleyen, müşterilerin davranış analizlerine göre markalara kaliteli sistemleri hazırlayan yenilikçi oluşumlar, satışlarınızı artırma ve doğru tüketicileri hedefleme kapsamında sadece kendi markam adına değil, birçok marka adına da faydalı bir hizmet sunuyor. Genel olarak bireyselleştirmek adına değil ancak özellikle dijital teknolojilerin daha doğru kullanılarak, anlamlı sonuçlar alabileceğiniz tüm dijital yatırım ve sistemleri bu kapsamda destekliyorum. Bu alanda dijital teknoloji ne kadar iyi kullanılırsa marka adına da o kadar fazla fayda sağlanabileceğini düşünüyorum” dedi.

Kurulduğu günden bu yana Japan Tobacco International, Nike, Ipsos gibi kurum ve markalar için çalışan Kimola’nın Tüketici İçgörü Platformu; Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Kanada olmak üzere dört farklı ülkede tüketicilerin yaşam stilini anlamlı verilere dönüştürüyor ve markaların, tüketici profillemelerini yapay zekâyla saniyeler içinde almalarını, medya ve iletişim stratejilerini optimize etmelerini sağlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.