Kılıçlar güzellik için devrede

Kozmetik markası No7'den sıradışı bir reklam filmi.

06.09.2017 - 14:10 | Sencer Uçar

Kılıçlar güzellik için devrede

Maskaradan allığa, fondötenden ruja kadar türlü makyaj malzemesinin havada uçuştuğu, fakat başrol oyuncusunun yüzünün asla görünmediği bir reklam filmine nasıl bakarsınız? Peki bahsi geçen bu reklam, bir kozmetik markasına ait olsaydı?

Yukarıdaki satırlarda yazılanlar, tam da Boots/Walgreens’in kozmetik markası No7’nin yeni yayınlanan reklam filmini tanımlar cinsten. Zira marka, yeni reklam filminde başrolü bir eskrim sporcusuna, Monica Aksamit’e emanet ediyor.

Olimpik sporcunun rakibi ile kıyasıya bir mücadeleye girdiği reklam filminde kılıçla yapılan her bir hamle, makyaj malzemeleri ile yapılan hareketlere dönüşüyor. Maskesini filmin sonuna kadar çıkarmayan Aksamit, son hamlesi ile rakibini bir anlamda allığa çevirip karşılaşmayı kazanan taraf oluyor. Aksamit’in maskesini çıkarması ile birlikte de dudaklarından “Makyaj beni daha iyi yapmaz. Ya da yapar mı?” cümleleri dökülüyor. Böylece, makyajın sağladığı özgüven vurgulanmış oluyor.

Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.