Kibar Holding’e yeni koordinatör

Kibar Holding strateji ve iş geliştirme koordinatörlüğü görevine Tamer Saka getirildi.

12.12.2011 - 00:00 | MediaCat

Kibar Holding strateji ve iş geliştirme koordinatörlüğü görevine Tamer Saka getirildi.

Saka, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladıktan sonra sırası ile Arthur Andersen ve Ernst & Young şirketlerinde risk yönetim danışmanlığı hizmetlerinden sorumlu müdür ve kıdemli müdür görevlerini yürüttü.

2004 yılında H.Ö. Sabancı Holding risk yönetim direktörlüğünün kurulumunu gerçekleştirmek üzere, Türkiye`nin reel sektördeki ilk risk yönetim direktörü olarak Sabancı Holding bünyesine katıldı.

Aksigorta, TURSA-Sabancı Enternasyonel Otelcilik, Ankara Enternasyonel ve ADVANSA-SASA Polyester Sanayi şirketlerinde yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelikleri görevlerini üstlenen Saka, Sabancı Holding bünyesindeki çalışmalarının ardından, 2010-2011 yılları arasında Willis Londra`da, içerisinde Türkiye`nin de yer aldığı yaklaşık 20 ülkenin iş geliştirme faaliyetlerinden sorumlu yönetici direktör olarak görev aldı.

2007-2011 yılları arasında kurumsal yönetim derneği yönetim kurulu üyeliği, 2008-2010 yılları arasında TÜSİAD risk yönetimi çalışma grubu başkanlığı, 2009-2010 yılları arasında kurumsal risk yönetim derneği kurucu başkanlığı görevlerini yürüttüğ, aynı zamanda 2010 yılında Avrupa risk yönetim dernekleri federasyonu yönetim kurulu`nda Türkiye`yi temsil etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.