MediaCat

KFC’den 20 bin dolarlık meteorlu sandviç

Restoran zinciri uzaya doymuyor.

KFC’den 20 bin dolarlık meteorlu sandviç

Kentucky Fried Chicken, uzaya sandviç göndermesinin ardından ilginç işlere imza atmaya devam ediyor. Uzay ile bu aralar oldukça sıkı fıkı olan KFC, kimsenin kolay kolay ihtiyaç duymayacağı ürünlerle (örneğin tavuk butları ile dolu çoraplar ya da Albay Sanders yastıkları) doldurduğu yeni web sitesi KFC Limited’da uzay konseptli bir ürünü satışa sunuyor: 20 bin dolar değerinde, meteordan yapılma bir sandviç.

Zinger Meteorite adı verilen bu sandviçte Dünya’dan tek bir maddenin bulunmadığının da garantisi veriliyor. Yani bu 20 bin dolarlık ürün gerçekten de meteordan yapılmış.

Ürünün web sitesindeki sayfasına girildiğinde, türünün tek örneği olan bu sandviçin uzaydan gelen bir meteordan elde edildiği, sonrasında da Mike, Scott ve Haley adındaki üç sanatçı tarafından şekillendirildiği yazılı. Yenilmesi mümkün olmayan sandviç beş kilogram ağırlığında, 14,5 santimetreye 9.5 santimetre boyutlarında.

 

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.