MediaCat

Kendinden mac & cheese renkli yemek takımı

Kraft Heinz, KD Mac & Cheese fanlarının sevgisini mutfak gereçlerinde zamanla oluşan renk kalıntısını önden hazırlayarak vurguluyor.

Zerdeçal ve kırmızı biber içeriğiyle KD Mac & Cheese’in kâselerde zamanla sarı renk bırakmasından yola çıkan Kraft Heinz ve ajansı Rethink, fanlarının sevgisini önceden renklendirilmiş yemek takımıyla kutluyor.

Ev dekorasyonu markaları Ann Sandra ve Les Ottomans işbirliğiyle tasarlanan altın ombre tonlu yemek takımı bir yemek kâsesi, atıştırmalık kâsesi ve servis kaşığından oluşuyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Rethink (@rethinkideas)’in paylaştığı bir gönderi


Rethink Kreatif Direktörü Mike Dubrick, “Gerçek şu ki birinin KD’yi ne kadar sevdiğini yalnızca tabağına bakarak bile anlayabilirsiniz. Mutfak gereçlerinin her yerinde bizim peynirimsi altın rengimiz var. Bu, fanlarımızın markaya olan sevgisinin canlı kanıtı” diyor.

Birçok Kanadalı için KD deneyiminin her defasında aynı yemek takımını kullanmayı da kapsadığını söyleyen Kraft Heinz Kanada Marka İletişim Başkanı Brian Neumann ise, “Kraft Dinnerware koleksiyonuyla bu geleneğin pek bilinmeyen kısmını kutluyor, mac & cheese’imizin peynirimsi altın tonunu ve KD’nin fanlarına 85 yılı aşkın süredir sunduğu güveni vurguluyoruz. Ne de olsa bir şeyi sevdiğinizde bunu gösterirsiniz” yorumunda bulunuyor.

Yemek takımını sınırlı sayıda üreten marka, ilk partinin çabuk tükenmesi üzerine yeni ürünleri 5 Temmuz’da satışa çıkaracak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.