Kedinize bir özür borçlusunuz

Temptations'tan kedi sahiplerine Noel mesajı.

10.11.2015 - 15:23 | Arzu Nilay Kocasu

Kedinize bir özür borçlusunuz

Evcil hayvanlarımızı sergilemeyi seviyoruz. Şövalye, prenses, kahraman; Star Wars’tan Darth Vader, Game of Thrones’tan Gece Gözcüsü… İnternetle birlikte daha sergilenebilir olan hayatlarımızın merkezinde bulunan evcil hayvanlarımız videoları, fotoğrafları süsleyen dekorasyonun birer parçası oldular artık.

İnsanlar Noel, yılbaşı gibi özel tatil günlerinde evcil hayvanları için yaklaşık 5 milyar dolar tutarında kıyafet alışverişi yapıyor. Fotoğraflar ve videolar hem çekenleri hem izleyenleri eğlendirirken, yaşananlardan ötürü keyfi kaçan birileri var: Evcil hayvanlar.

Yaklaşan Noel ile birlikte bir kez daha en konforsuz, en bunaltıcı kostümlerini kuşanacak olan evcil hayvanların gönlünü almak isteyen kedi maması markası Temptations, reklam ajansı adam&eveDDB ile anlaşarak tüm kedi sahiplerini kedilerinden özür dilemeye ve hislerinin ciddiyetini onlara birer paket Temptations ile kanıtlamaya davet ediyor.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.