Kediler ve 80’ler aynı videoda

Umarsız Electric Furs, umursamaz sahipleri için söylüyor.

09.08.2016 - 10:44 | Arzu Nilay Kocasu

Kediler ve 80'ler aynı videoda

Sosyal medyayla fetişleşen kedilerin birer seyirlik olarak sergiledikleri güç tartışılmaz. İzlenme ve paylaşılma rakamları milyonları bulan kedi videolarının gördüğü rağbetin artık kimseyi şaşırtmadığı bugünlerde, Mars’ın kedi maması markası Temptations’ın, doğrudan hizmet alanına giren kedilerin başrolünde olduğu bir reklam filmiyle sosyal medyadaki yerini alması da şaşırtıcı değil. Her ne kadar tahmin edilebilir olsa da, markanın 80’ler ile kedileri buluşturan videosu 24 saatten kısa bir sürede YouTube’da 6 bini aşkın kişi tarafından izlenmeyi başardı.

Simple Minds’ın 1985 tarihli Don’t You (Forget About Me) adlı meşhur parçasını sahiplerine uyarlayan kedi grubu The Electric Furs’ün biraz daha ilgi beklediklerini açıkça belli ettikleri yaklaşık üç dakikalık reklam filmi adam&eveDDB imzası taşıyor.

“Kedi videoları göz alıcı bir biçimde eğlenceli ve her gün milyonlarca insan tarafından izleniyor. Bu hedef kitleye ulaşmak amacıyla, kedi sahiplerine ‘onlara iyi davranmalarını’ hatırlattığımız basit bir mesajı olan, Electric Furs grubunun yer aldığı bir müzik videosu hazırladık” diyor adam&eveDDB ECD’si Richard Brim Treat Them Too kampanyası hakkında.

Halihazırda 30 saniyelik televizyon versiyonu ve yaklaşık üç dakikalık internet versiyonu bulunan kampanyanın BuzzFeed ve Snapchat Discovery’de yer alacak markalı içeriklerle birlikte daha kısa GIF’leri yakında sosyal medyada farklı kanallarda yerini alacak.

KÜNYE

  • Reklamveren: Temptations
  • Reklam Ajansı: adam&eveDDB
  • Yönetmen: Ninian Doff
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.