Kedi olmak harika

Felix ve Robbie Williams, kedi olmanın neden harika olduğunu göstermek için aynı sahnede.

27.01.2023 - 12:29 | MediaCat

Nestlé Purina PetCare markalarından Felix, yeni kampanyasında Robbie Williams ve Felix’i aynı sahnede buluşturdu. Williams, dünyanın tüm patili dostları için “It’s Great To Be a Cat” isimli yeni şarkıyı seslendirdi.

Felix ve Robbie Williams’ı bir araya getiren proje kapsamında Robbie Williams, Felix ve dostları için seslendirdiği yeni şarkıyla kedi olmanın neden harika olduğunu gösteriyor. Yönetmenliğini Marco Grandia’nın üstlendiği klipte Williams’ın, kedileri Elvis ve Priscilla ile Felix’in yaramazlıklardan ilham alarak hayat verdiği şarkıya Felix ve bir orkestra eşlik ediyor.

“It’s Great to Be a Cat” parçası hakkında konuşan Williams, “Felix’in yeni sesi olduğum için çok mutluyum çünkü uzun zamandır kedilerin hayranıyım ve bu sürede birçok kedi sahiplendim. It’s Great to Be a Cat, müziği, sözleri ve melodileriyle kesinlikle akılda kalan keyifli bir şarkı. Onları yakından tanıyan sıkı bir hayvansever olarak söyleyebilirim ki kedi olmak harika” dedi.

Felix’in tüm dünyada tanınan ikonik bir karakter olduğunu belirten Nestlé Purina PetCare Türkiye Genel Müdürü Ayça Erkol ise, “Purina olarak patili dostlarımızla birlikte daha iyi olduğumuza inanıyoruz, bunu Williams ve Felix’in sahnedeki performansında daha net gördük. Felix mamasının gücünü dünyaca ünlü sanatçı Robbie Williams ile birleştirdik ve böylelikle şimdiye kadarki en keyifli içeriğimizi hazırladık. Felix ve Robbie Williams, birlikte muhteşem bir uyum içindeler” yorumunda bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.