Kariyer.net ve XING’den yeni bir işbirliği

Üyelerinin yeni iş bağlantıları bulmalarını sağlamak için iş dünyasının online liderleri Kariyer.net ve XING bir işbirliğine imza atıyor...

16.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Üyelerinin yeni iş bağlantıları bulmalarını sağlamak için iş dünyasının online liderleri Kariyer.net ve XING bir işbirliğine imza atıyor. Yeni uygulama sayesinde Xing üyeleri profillerine uygun Kariyer.net ilanlarını görüyor, Kariyer.net’e ilan veren kurumlar da XING üyeleri arasındaki adaylara ulaşabiliyor.

8 milyondan fazla üyesiyle profesyonellere yönelik iş ağı alanında Avrupa lideri olan XING ve 10 milyonluk aday veritabanıyla öncü İK sitesi Kariyer.net bu işbirliğiyle üyelerinin iş bulma şansını bir kat daha artırıyor.

Bu işbirliği kapsamında, XING üyelerinin profillerine  uygun Kariyer.net iş ilanları,  XING’te de yer alacak. İlanların, XING’teki “profil & ilan eşleştirme” özelliği  sayesinde uygun profile sahip üyeler tarafından görülebilecek olması da projenin sunduğu en önemli kolaylık.

Bu değerli proje sayesinde Kariyer.net’e ilan veren kurumlar da, XING’in eşleştirme altyapısı aracılığıyla aktif çalışan kişilere ve doğru adaylara ulaşabilecek.

Böylece iki platformun da üyelerine sundukları iş olanakları artıyor ve krizden çıkış dönemine girdiğimiz bugünlerde adaylar ve işverenler için yeni fırsatlar oluşuyor.

Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz iş arayanlarla işverenlerin bir araya gelmesini hızlandıracak her türlü yeni uygulamaya hazır olduklarını belirtiyor: “Bugün 18 binin üzerinde iş ilanı bulunan sitemizde 10 milyon adayla 21 bin firmayı buluşturuyoruz. Bu işbirliği, özellikle istihdamın hızlanmaya başladığı bugünlerde üyelerimize önemli bir ek fayda daha sunacak.”

XING Türkiye Ülke Müdürü Hakan Gönenli ise XING-Kariyer.net işbirliğine ilişkin şunları söylüyor: “Avrupa’nın bir numaralı sosyal iş ağı olarak, iş ve insan kaynakları sitesi Kariyer.net ile böyle bir projeye imza atmak gerçekten heyecan verici. Kurulduğu günden bu yana her zaman ilklere imza atmayı hedefleyen ve kullanıcı memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan XING olarak, katma değerli servislerimizin sayısını gün geçtikçe artırıyoruz.”

Özgün arama işlevleri ve gelişmiş bağlantı yönetim araçlarının yanı sıra üyelerine çeşitli fırsat ve ayrıcalıklar sunan XING, her geçen gün bu doğrultuda yeni adımlar atarak platformu benzersiz kılıyor. Kariyer.net de her geçen gün çeşitlendirdiği ürün ve hizmetleriyle İk alanına hız ve verimlilik getirmeyi sürdürüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.