Kardeş Payı iki hafta sonunda birinciliği kaptırdı

12 Haziran’da Twitter’da en çok konuşulan programlar.

13.06.2014 - 11:22 | MediaCat

Yavaş yavaş sezonu kapatmaya devam Türk televizyonlarında her gece Sosyal TV izleyicisi için bir vedaya dönüştü. Bu Perşembe de çok sevdiği Arkadaşım Hoşgeldin’i uğurlayan izleyicilerin parmak uçlarında program günü birinci sırada kapattı.  Hande Yener’in konuk olduğu sezon finalinde izleyicileri yine kahkahaya doyuran program “Ezgi Mola ve Tolga Çevik süperler ya hahaha” yorumları eşliğinde dakikada 70.8 Tweet ortalamayla geceyi kapattı.

Kurtlar Vadisi Pusu bir sezonu daha geride bırakarak Türk televizyonculuk tarihindeki yerini korumaya devam edeceğinin sinyalini verdi ve sezon finali bölümü ile günü ikinci sırada kapattı. Dizinin son dönemde belirlediği rota izleyicilerinden tepki almaya devam ederken gece boyunca yoğunlukla “Hemen bir Kurtlar Vadisi ISID çekip durumu kurtaralım”, “AKP Propagandistlerinden yeni bir Kurtlar Vadisi Musul filmi bekliyorum.” ve “Kurtlar Vadisi Kara Sancak ekibine ne oldu, Musul’a hayali bir operasyonla hava gazımızı alsınlar. Düşmeyen sancak.” gibi yorumlar yapıldı.

Kardeş Payı iki haftadır süren birinciliğini bu hafta kaptırırken günü üçüncü olarak tamamladı. “Kusura bakma Brezilya #KardeşPayı varken Kardeş Payı izlenir” diyerek tercihlerini yapan Sosyal TV izleyicileri “Maçın son kornerinde karşı kaleye koşan kaleci çaresizliği ile geliyorum sana o kadar seçeneksizim” gibi sevdikleri alıntıları paylaştı.

Kara Para Aşk ve Muhteşem Yüzyıl yayın günlerinin ardından dördüncü ve beşinci sırada yer alırken, Muhteşem Yüzyıl’ın finali hararetli bir şekilde konuşulmaya devam etti. Muhteşem Yüzyıl izleyicileri, dizinin yapımcılarına ait yeni Kösem Sultan dizisinin duyurularını ve fragmanını paylaşırken bir yandan da “Muhteşem Yüzyıl bitti, Kurtlar Vadisi hala bitmedi. Vay arkadaş ya. Necati Şaşmaz da hala iki mimik yapmayı beceremedi” gibi espriler paylaşıldı.

 

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 12 Haziran 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.