Kararsızlık kararında güzel

Škoda Fransa yeni imaj filminde kararsız hedef kitlesini biraz rahat olmaya davet ediyor.

06.05.2019 - 13:55 | Arzu Nilay Kocasu

Kararsızlık kararında güzel

Premium sedanı SUPERB; arazi arabası serisi KAROW, KODIAQ ve yakında piyasaya çıkacak KAMIQ; kompakt sedanı SCALA’nın yanı sıra 2020 yılında yüzde 100 elektrikli araçlarını satışa sunacak Škoda, 2017 yılından beri süren yenilenme sürecini bir imaj filmiyle taçlandırıyor.

Farklı kültür, zaman ve mesleklerden insanların, Škoda alıp almamak konusunda kararsız kalan bir adama tereddütün bazı durumlarda ne kadar riskli olabileceğini ve bazı kararlar alınırken tereddüt etmeye pek de gerek olmadığını anlattıkları bir buçuk dakikalık reklam filmi Rosapark imzası taşıyor.

Bu kampanyayla cesur bir seçim yaparak çok sayıda Fransız’ın markaya karşı tutumunu, yani tereddütü ekrana taşıdıklarını söyleyen Rosapark Genel Müdürü Sacha Lacroix Fransız tüketicilerin aracın modelinden yana bir tereddütlerinin olmadını ancak çevrelerinin peşin hükümlülüğü ve markanın geçmişinden ötürü satın alma evresine geçemediklerini belirtirken, Rosapark Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Gilles Fichteberg kampanya çerçevesinde şu açıklamada bulunuyor:

“Škoda, komedi ve hikâye anlatıcılığı alanlarındaki yeteneğiyle ünlü, bol ödüllü yönetmen Bart Timmer’a güvenerek tereddüte yer bırakmıyor ve markanın ne denli değiştiğini ispatlıyor.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Škoda Fransa
  • Reklam Ajansı: Rosapark
  • Yönetmen: Bart Timmer
Kaynak: Bandt.com.au

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.