Kapital Market’in avantajlı fırsatlarını yakalayın!

MediaCat’in yayıncısı Kapital Medya’nın tüm kitap ve dergilerini bulabileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz web sitesi Kapital Market avantajlı fırsatlar sunuyor...

02.11.2007 - 08:31 | MediaCat

MediaCat’in yayıncısı Kapital Medya‘nın tüm kitap ve dergilerini bulabileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz web sitesi Kapital Market avantajlı fırsatlar sunuyor. Kapital Market’ten satın alacağınız kitaplar yüzde 20 indirimli ve siteden satın alacağınız 5 kitap için 1 kitap hediye ediliyor.

Pazarlama ve reklam sektörü çalışanlarına ekstra indirimlerin uygulandığı Kapital Market’ten tüm MediaCat ve Kapital kitaplarını satın alanlara ise yüzde 50 indirim var.

Kapital Market’te MediaCat markası altında yayımlanan pazarlama, iletişim, reklam, halkla ilişkiler, satış gibi konularda yayımlanmış birçok çeviri ve telif kitabının yanı sıra, Kapital markası altında yayımlanan popüler edebiyattan kişisel gelişime kadar çeşitli konulardaki kitapları inceleyip satın alabilirsiniz.

Kapital Medya tarafından yayımlanan MediaCat, Out of Home, Farmaskop, Salesmax, Pi dergilerini satın alabileceğiniz ve abone olabileceğiniz Kapital Market’te, MediaCat tarafından düzenlenen tüm konferans ve workshop’lara dair bilgi edinebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için Kapital Market’i ziyaret edin!