Kapital.com.tr yenilendi

MediaCat’in yayıncısı Kapital Medya’nın tüm kitap ve dergilerini bulabileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz web sitesi Kapital.com.tr yenilenerek kullanıma açıldı...

24.08.2007 - 11:00 | MediaCat

MediaCat’in yayıncısı Kapital Medya’nın tüm kitap ve dergilerini bulabileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz web sitesi Kapital.com.tr yenilenerek kullanıma açıldı.

Sitede MediaCat markası altında yayımlanan pazarlama, iletişim, reklam, halkla ilişkiler, satış gibi konularda yayımlanmış birçok çeviri ve telif kitabın yanı sıra, Kapital markası altında yayımlanan popüler edebiyattan kişisel gelişime kadar çeşitli konularda kitapları inceleyip satın alabileceksiniz.

Sitede Kapital Medya tarafından yayımlanan MediaCat, Out of Home, Farmaskop, Salesmax, Pi dergileri de satılıyor. İsteyenler site vasıtasıyla bu dergilere abone de olabiliyor. Siteden alışveriş yapanlara çeşitli fırsatlar ve indirimler sunuluyor.

Siteden ayrıca MediaCat tarafından düzenlenen tüm konferans ve workshop’lara dair bilgi edinilebiliyor ve bu etkinliklere başvuru yapılabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.