MediaCat

Kapının ardında çocuğunuzu kim bekliyor?

Fransız dernekten enseste karşı farkındalık kampanyası.

Kapının ardında çocuğunuzu kim bekliyor?

New York menşeli pazar araştırma firması Harris Interactive’in Uluslararası Ensest Mağdurları derneği AIVI (Association Internationale des Victimes de l’Inceste) için yaptığı bir araştırmaya göre Fransa’da 4 milyon kişi ensest mağduru ve çocuklara uygulanan cinsel şiddetin %75’inin faili aile üyeleri.

Aile mefhumunun kutsal kabul edildiği tüm toplumlarda olduğu gibi Fransa’da da aile içi bir mesele olarak ve dolayısıyla tabu kabul edilen ensest üzerine daha çok konuşulmasını ve konuyla ilgili bir farkındalık kazanılmasını sağlamak için çalışan dernek, Noel vesilesiyle sıcak dostluk ve aile reklamlarıyla dolan reklam kuşağına bir katkı da kendisi yaparak yeni bir reklam filmi yayınladı.

İsimsiz ve suretsiz bir akrabanın gelişinin yarattığı hüsran ve stres nedeniyle Noel’in gelişine ailenin diğer üyeleri kadar sevinemeyen bir çocuğun korku ve mutsuzluk dolu bekleyişini anlatan film Publicis imzası taşıyor.

KÜNYE
Reklamveren: AIVI
Reklam Ajansı: Publicis
Kreatif Direktör: Marcelo Vergara
Art Direktör: Yves-Eric Deboey
Reklam Yazarı: Mathieu Degryse
Yönetmen: Laurence Dunmore
Yapımevi: Gang Films
Yapımcı: Frédéric Mialaud
Post produksiyon: Prodigious

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.