Kapalıgise etkinlik sitesi açıldı

Son dönemin revaçta olan grup satınalma sitelerine bir yenisi eklendi: www.kapaligise.com .

21.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Son dönemin revaçta olan grup satınalma sitelerine bir yenisi eklendi: www.kapaligise.com . Türkiye’nin her yerinden konser, sinema, tiyatro, gösteri sanatları ve spor etkinlikleri biletlerini satan site, ‘Eğlencenin En Akıllı Yolu’ sloganını kullanıyor. Eğlence odaklı grup satın alma sitesi olan www.kapaligise.com’ da cazip indirimler sunacağını açıklıyor.

Açılışa özel pek çok etkinliğe ait ilk 10 bilet 1 TL’ye verilecek. Her etkinlik için hedeflenen bilet satış rakamının belirtilen zaman dilimi içinde gerçekleşmesi durumunda satış işleminin yapılacağı www.kapaligise.com, “Davet Et Kazan” bölümüyle de ekstra fırsatlar sağlayacak. Sosyal ağlarda siteyi tanıtan üyeler, siteye kazandırdığı her 10 arkadaşı için de dilediği bir etkinliğe davetiye kazanıyor.

Eğlence, organizasyon ve iletişim sektöründe bir grup girişimci tarafından kurulan FGP Bilişim Hizmetleri Tic. A.Ş’ye ait bir marka olan www.kapaligise.com, etkinlik avantajları sunarken, aynı zamanda üyelerinin şehrin sosyal hayatından haberdar olmasını da sağlıyor.