Kale Kilit TURQUALITY® kapsamına alındı

Dünyanın devlet destekli ilk markalaşma programı olan

04.04.2008 - 10:46 | MediaCat

Kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile 55 yıldır sektöre yön veren Kale Kilit, dünyanın devlet destekli ilk markalaşma programı olan TURQUALITY® kapsamına alındı.

Sektöründe TURQUALITY® Programı kapsamına alınan ilk marka olan Kale Kilit; üretimden pazarlamaya, satıştan satış sonrası hizmetlere kadar birçok desteğin sağlanacağı program çerçevesinde, dünyanın lider kilit üreticisi olma yolunda daha güçlü adımlarla ilerleyecek.

Kale Kilit Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kenan Kızıltan, sadece ulusal değil uluslararası pazarlarda da rekabet gücüne sahip, tüm iş süreçlerinde kalite standartlarını gözeten ve markalaşma sürecinde başarılı olmuş şirketlerin TURQUALITY® Programı kapsamına alındığını belirterek, “Kale Kilit, kendi sektöründe TURQUALITY® Programı’na dahil edilen ilk marka olarak, lider konumunu pekiştirmiştir. TURQUALITY® Programı’na dahil olmasının, Kale Kilit’i global rekabette ön saflara taşıyacağına inanıyoruz.” dedi. Kale Kilit’in güçlü bir ihracat potansiyeline sahip olduğunu belirten Kızıltan,
“Sektöründe dünyanın en büyük 3 entegre tesisinden biri olan; Türkiye kilit ihracatının % 70’ini gerçekleştirerek, bugüne kadar 100’ü aşkın ülkeye ihracat yapan Kale Kilit, TURQUALITY® kapsamında yurtdışı faaliyetlerinde ağırlıklı olarak; yurt dışı teşkilatlanma, reklam ve pazarlama, patent, marka tescil ile danışmanlık konularındaki desteklerden yararlanmayı hedefliyor.” dedi.

Sektöründe 55. yılını doldurmanın vermiş olduğu bilgi birikimi ile güvenliğin en üst seviyede sağlandığı ürünler üreten Kale Kilit, TURQUALITY® kapsamında yapılan titiz ve detaylı değerlendirmeler sonucu destek programına alındı. Stratejik planlama ve kurumsal performans yönetimi; finansal performans; tedarik zinciri yönetimi; marka yönetimi; marka gücü; ürün tasarımı/araştırma geliştirme; pazarlama, müşteri ve ticaret yönetimi; kurumsal yönetişim; insan kaynakları yönetimi; bilgi sistemleri yönetimi alanlarında yapılan detaylı değerlendirmelerde, Kale Kilit’in kriterlerin tümünü yerine getirdiği tespit edildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.