MediaCat

Kalbin derinlerine yolculuk

İngiliz Kalp Vakfı ve Saatchi & Saatchi’nin yeni kampanyası The Greatest Treasure, izleyenleri kalbin derinlerine doğru bir yolculuğa çıkarıyor.

Kalbin derinlerine yolculuk

İngiliz Kalp Vakfı, Saatchi & Saatchi imzalı yeni reklam kampanyasıyla herkesin kalbin değerini, mucizelerini ve kırılganlığını keşfetmesine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Vakfı kalp hastalıklarını zekice alt etme savaşında önemli bir noktada konumlandırma gayesiyle başlatılan marka platformu This is Science’ın uzantısı olan kampanyada kalp, elektrikli dokusal manzaralar sunan bir dünya, hayatın en önemli anlarını depolayan bir sabit disk olarak kurgulanıyor.

Libi karakterinin kendisini birden kendi kalbinin içinde bulmasıyla başlayan kampanya filmi, hayatının önemli anlarının Libi’nin gözleri önünde tekrarlanmasıyla devam ediyor. Kalbin insan hayatında sahip olduğu değerli rolün güçlü bir hatırlatıcısı olarak anıların akmaya başlamasından dünya gözden kaybolana kadar geçen süre boyunca ise izleyici, Libi’nin kalbinin olması gerektiği gibi çalışmadığına şahit oluyor. Sonunda ise, vakıf tarafından finanse edilen araştırma ve teknoloji sayesinde Libi ve kalbinin iyileşmeye başladığına dair duygusal ve umut verici bir ipucuyla baş başa bırakılıyor.

Saatchi & Saatchi’nin yaratıcı ekibi, kalbin dünyasını geliştirebilmek adına vakfın tıp uzmanları ve kalp bilimcisi Profesör Pablo Lamata’dan tavsiyeler aldı. Ajans ayrıca Machine Molle ile yakın işbirliği içinde çalışarak CGI odaklı çalışmanın kalbin gerçek işleyişine dayanmasını sağladı.

Ocak 2022’de vakfın This is Science spotunu da anlatan Cillian Murphy tarafından seslendirilen kampanya filminin müziği James William Blades tarafından bestelendi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.