Kadınlara özel eğlence kanalı

Televizyon dünyasının devleri kadınlara yönelik yeni bir eğlence kanalı için kolları sıvadı.

10.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Televizyon dünyasının devleri kadınlara yönelik yeni bir eğlence kanalı için kolları sıvadı.

Viacom Inc’in bir birimi olan Viacom International Media Networks (VIMN) ile televizyon dijital prodüksiyon şirketlerinden Endemol, 16-49 yaşları arasındaki kadınlara yönelik yeni bir eğlence markası faaliyete geçirmek için stratejik ortaklığa gidiyorlar.

Özellikle Orta Avrupa, Orta Doğu ve Latin Amerika’da ek uluslararası dağıtım olanakları arayışında olan VIMN ve Endemol ortaklığında hayata geçirilecek olan Viacom Blink! ilk olarak 2011 yazında Polonya’da faaliyete başlayacak ve Multimedia Polska ve N Platform gibi öncü TV platformlarının yanı sıra diğer yerel dağıtımcılar aracılığıyla bir milyondan fazla hanede izleyicileriyle buluşacak. Viacom Blink!’in gelişimi ve daha fazla izleyici kitlesine ulaştırılması konusunda Entertainment and Nicholas Walters Başkan Yardımcısı ve VIMN’nin Gelişen Pazarlar’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Miki Chojnacka ve Emerging Markets Yöneticisi ve Başkan Yardımcısı Bhavneet Singh birlikte görev yapacaklar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.