K2 İletişim’e yeni müşteri

2005 yılından bu yana dünyanın en büyük işlemci üreticilerinden AMD (Advanced Micro Devices) ’nin yasal...

14.10.2010 - 00:00 | MediaCat

2005 yılından bu yana dünyanın en büyük işlemci üreticilerinden AMD (Advanced Micro Devices) ’nin yasal PR ajansı olarak hizmet veren K2 İletişim Hizmetleri, yeni bir anlaşma ile AMD’nin yasal pazarlama iletişimi ajansı olma hakkını da aldı.

20 yılı aşkın bir süredir pazarlama iletişimi alanında hizmet veren ve bugün birçok yerel ve uluslararası markayı müşteri portföyünde bulunduran K2, 2005 yılında AMD’nin  yasal PR ajansı olma hakkını almıştı. Gösterdiği üstün başarılar ve sahip olduğu sektör deneyimi ile K2, yeni bir anlaşmaya daha imza atarak 1 Ekim 2010 tarihi itibariyle AMD’nin  yasal pazarlama iletişimi ajansı olma hakkını da aldı.

Bu anlaşma ile K2, AMD’nin Türkiye’de bulunan Fusion Partner Programı’na dahil olan 15 iş ortağı ile AMD’nin pazarlama iletişimi gücünü Türkiye genelinde oluşturacak ve geliştirecek.
AMD’nin Fusion Partner Programı’nda Avnet, Arena, Vatan, Crea ve Datagate gibi teknoloji sektörünün önde gelen firmaları yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.