Johnson&Johnson Medikal Türkiye’de 4 yeni atama

Johnson&Johnson Medikal Türkiye bünyesinde yetişen başarılı yöneticiler yeni pozisyonlarına atandı...

18.06.2008 - 09:44 | MediaCat

Johnson&Johnson Medikal Türkiye bünyesinde yetişen başarılı yöneticiler yeni pozisyonlarına atandı.

Johnson&Johnson Medikal Türkiye kadrosunda 1994 yılından beri görev alan ve son altı yıldır Depuy Franchise Müdürü ve Yönetim Kurulu üyesi olan Tunç Giritlioğlu Vision Care Grubu Bölge Müdürlüğü’ne atandı. Giritlioğlu, 1 Temmuz’dan itibaren Türkiye, Yunanistan ve İsrail’in de aralarında bulunduğu bölgeyi yönetecek.

Johnson & Johnson Medikal Türkiye bünyesinde son 2 yıldır Ethicon Endo Surgery Franchise Müdürü ve Yönetim Kurulu üyesi olarak çalışan Sevinç Özdoğan ise Benelux Johnson&Johnson’da Kurumsal İlişkiler Direktörü görevine atandı. 1996 yılından beri Johnson&Johnson bünyesinde Türkiye ve Avrupa’da farklı görevlerde bulunan Özdoğan, 1 Ağustos tarihinden itibaren Brüksel, Belçika’da yeni görevine başlayacak.

Ayrıca Johnson&Johnson Medikal Türkiye’de Depuy Grubu İş Birim Müdürü görevini sürdürmekte olan Umut Gökalp DePuy Franchise Müdürlüğü’ne ve Cordis Grubu’nda İş Birim Müdürü olarak görev yapmakta olan Esra Çiloğlu da Cordis Franchise Müdürlüğü’ne getirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.