İyiler hep kazanır

Lions Health 2016 kazananları belli oldu.

19.06.2016 - 15:18 | Haluk Kasarcı

63’üncü Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali dün başlayan ve bugün tamamlanacak olan Lions Health ile en iyileri ödüllendirmeye başladı. Bu yıl üç işin Grand Prix’ye değer görüldüğü bölümün en kıymetli Aslanlarından biri Buenos Aires’e diğer ikisi ise Londra’ya gitti.

Meme kanseri hakkında farkındalık yaratmayı amaçlayan DAVID, Buenos Aires imzalı Manboobs kampanyası Grand Prix For Good ödülünün sahibi oldu. Manboobs, Lions Health macerasını altı kısa liste ve iki Altın Aslan’la daha taçlandırdı.

Lions Health’in iki ayağından birini oluşturan Health And Wellness’taysa Grand Prix FCB INFERNO London’a gitti. Ajansa Grand Prix getiren iş tüm dünyada toplam nüfusu 757 milyonu bulan okuma yazma bilmeyenleri hedef alan Project Literacy oldu. Project Literacy Grand Prix’sinin yanına bir de Altın Aslan ekledi.

Lions Health 2016’nın üçüncü ve son Grand Prix’si ise Pharma çatısı altında ödüllendirilen Breathless Choir’la Ogilvy&Mather London’ın oldu. Solunum sıkıntısı çeken 18 kişiyi dünyaca ünlü koro şefi Gareth Malone’la buluşturan Breathless Choir Grand Prix’nin dışında iki Altın, bir Bronz ve dört Gümüş Aslan’ın da sahibi oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.