IX. Araştırma Zirvesi başlıyor

Pazarlama ve Kamuoyu Araştırmacıları Derneği’nin düzenlediği IX. Araştırma Zirvesi’nin tartışma konusu açıklandı.

07.03.2006 - 00:00 | MediaCat

Pazarlama ve Kamuoyu Araştırmacıları Derneği’nin düzenlediği IX. Araştırma Zirvesi’nin tartışma konusu açıklandı. 22-23 Mart 2006 tarihinde Hilton Convention Center’da yapılacak zirvenin tartışma konusu, yapılan yatırımların kârlı geri dönüşünün ancak ‘Hesap Verebilir Pazarlama’ ile ya da başka bir deyişle doğru bilgi ve analize dayanan stratejilerin uygulanması ile mümkün olduğu.

Reklamcılar Derneği Genel Müdürü Ayşegül Molu, GfK Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Fulya Durmuş ve Danone Pazarlama Direktörü Gökhan Öğüt “Pazarlama Nasıl Hesap Verebilir? Accountable Marketing Ne Anlama Gelir?” başlıklı oturumda görüş ve tecrübelerini somut örneklerle aktaracak.

‘Hesap Verebilir Halkla İlişkiler’ konu başlığı A&B Halkla İlişkiler Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Asna, Trend Group Firma Sahibi Nurhan Keeler, İş Bankası Halkla İlişkiler Müdürü Bülent İnan tarafından irdelenecek.

Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, CNN Türk Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Boratav, Haber Türk Yayın Yönetmeni Melih Meriç ‘Seçime Doğru Siyasi Araştırmaların Bu Kez Doğru Kullanımı’ oturumunda katılımcılarla interaktif ortamda bir arada olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.