MediaCat

Ivana Sert Daikin reklamlarında

Daikin, yeni reklam kampanyası ile beğeni topluyor.

Ivana Sert Daikin reklamlarında

Dünyadaki lider konumunu Türkiye’de de oluşturmayı amaçlayan Daikin, yeni reklam kampanyasında “Bugün Ne Giysem” adlı programın beğenilen jürisi Ivana Sert, Daikin reklamında kaprisli bir yıldızı canlandırıyor.

Bir teaser ve iki filmden oluşacak kampanyanın ilk filminde Ivana Sert de Eskimo karakteri ile birlikte kamera karşısına geçti. Reklam senaryosunda kaprisli bir yıldızı canlandıran Ivana Sert, elindeki dondurmanın erimesinden şikayet ederken Daikin’in Eskimosu kaprisli yıldızı kurtarıyor.

Yayına girdiği andan itibaren büyük ilgi toplayan Daikin’in yeni reklam filmi, Alametifarika tarafından 5 günde çekildi. Reklam müziğinin bestesi ve seslendirmesi Nil Karaibrahimgil tarafından yapılan reklam filminin yönetmenliğini ise Özer Feyzioğlu üstlendi.

Künye:
Yapım şirketi:
Traffic Film?
Yönetmen: Özer Feyzioğlu
Post production: Filimişleri?
Reklam ajansı: Alametifarika?
Alametifarika ekibi: Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal, Melda Doyduk, Kerem Çar, Çağrı Ark, Berkay Tahmaz, Sertuğ Alptekin, Başar Sarıkaya?
Müzik: Nil Karaibrahimgil
Müzik düzenleme: Jingle House
Medya ajansı: Cereyan Medya?
Mecralar: Televizyon, radyo, basın, açıkhava
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.