“İtibar Guruları”nın yeni kitabı çıktı

İtibar Enstitüsü'nün kurucusu ve RQ itibar ölçümleme modelinin yaratıcısı Prof. Charles Fombrun ile iletişim profesörü Cees B.M van Riel'in ?Fame and Fortune? adlı kitabı yayınlandı.

21.10.2003 - 00:00 | MediaCat

İtibar Enstitüsü’nün kurucusu ve RQ itibar ölçümleme modelinin yaratıcısı Prof. Charles Fombrun ile iletişim profesörü Cees B.M van Riel’in “Fame and Fortune” adlı kitabı yayınlandı.
New York Üniversitesi profesörü Charles J. Fombrun ve Hollanda Erasmus Üniversitesi iletişim profesörü Cees B.M van Riel?in birlikte yazdıları kurumsal itibarın şirketlerin finansal göstergeleri üzerindeki etkisini ele alan “Fame And Fortune : How Successful Companies Build Winning Reputations” adlı kitap yayınlandı.
“Fame and Fortune” uluslararası olarak yürütülen geniş bir araştırmanın en yeni sonuçlarına dayanarak dünyadaki en başarılı şirketlerin yüksek performanslarını korumak için itibarlarını nasıl yönettiklerine dair
önemli bilgiler veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.