MediaCat

İstinyePark devam etmeye hazır

Ünlü isimler İstinyePark reklamı için kamera karşısında.

İstinyePark devam etmeye hazır

Coronavirus pandemisi nedeniyle 21 Mart itibarıyla ara verdiği faaliyetlerine 1 Haziran’da tekrar başlamaya hazırlanan İstinyePark, pandemiyle mücadele sürecinde toplumsal bilinci geliştirmek amacıyla uygulamaya koyduğu Güvenli Alışveriş Protokolü’nü ünlü isimlerin kamera karşısına geçtiği reklam filmiyle duyurdu.

Yetkili kurumların önerileri doğrultusunda riskleri en aza indirmeyi hedefleyen ve bu doğrultuda bir Güvenli Alışveriş Protokolü hazırlayan İstinyePark’ta 1 Haziran itibarıyla uygulanacak tedbirlerin ve uyulması gereken kuralların anlatıldığı filmde Suzan Toplusoy, Cem Boyner, NusretGökçe, İpek Özilhan Özkan, Mehmet Eren, Mustafa Taviloğlu, Elif Çapçı, Abdullah Kiğılı, Ahu Orakçıoğlu, Yalçın Ayaydın, Eren Çamurdan ve Seyidullah Nebati gibi birçok ünlü isim kamera karşısına geçti.

İstinyePark yönetimi tarafından oluşturulan ve alışverişin yeni normalini tarif eden ‘Güvenli Alışveriş Protokolü’ndeki hijyen standartlarını Alman Şirketi TÜV SÜD, “global jijyen standartlarına uygunluk beyanı” vererek denetliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.