İstanbul’a yeni alışveriş merkezi: Astoria

İstanbul’un sahip olduğu büyük alışveriş

04.04.2007 - 11:17 | MediaCat

İstanbul’un sahip olduğu büyük alışveriş merkezlerine bir tane daha ekleniyor. Ekim ayında Esentepe’de açılacak olan Astoria Alışveriş Merkezi, Astaş tarafından hayata geçiriliyor.

Astoria Alışveriş Merkezi’nin nüfusun yoğun olduğu ve holdinglerin yer aldığı bölgede hizmete açılacağını söyleyen Astaş Gayrimenkul Yatırım ve Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşçı, çevre işyerlerinde çalışanların kolayca ulaşabilecekleri bir yerde bulunduğunu ve istihdam açısından Türk ekonomisine değer katacağını da belirtti.

Astoria Alışveriş Merkezi, toplam 35 bin metrekarelik bir alana sahip. Bu alışveriş merkezini diğerlerinden ayıran özelliğiyse, lüks restoranların ve dünyaca ünlü mağazaların her katta yer alacak olması.

Ayrıca Astoria’nın içerisinde bir de spa merkezi bulunacak. Dünyanın en iyi 25 spası arasında bulunan Anantara Spa, 2500 metrekarelik bir alanda, iki hamamı, fin saunası, buhar ve kar odaları ve havuzuyla hizmet verecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.