İştanbul sizi çağırıyor !

" Corporate Film Fest "2010 da İstanbul'un ev sahipliğinde 5. kez yola çıkıyor . Kendi filmini çekerek eğlenceli bir takım oyuna katılmak isteyenler için başvurular başladı...

22.10.2009 - 00:00 | MediaCat

İstanbul;  tarihi ve kültürel zenginliği ile sanatın ve iş dünyasının kalbinin attığı kent.  Bu kez 2010 Avrupa Kültür Başkenti sıfatı ile pekçok kültürel ve sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

" Corporate Film Fest "2010 da İstanbul’un ev sahipliğinde 5. kez yola çıkıyor . Kendi filmini çekerek eğlenceli bir takım oyuna katılmak isteyenler için başvurular başladı.

Film ekiplerinde oyuncu , yapımcı ve yönetmen çalışanlardan oluşuyor. Hikaye ve senaryo da yine şirket çalışanlarına ait. Takımınızı oluşturun, öykünüzü  bulun, senaryonuzu yazın, oyuncu seçmelerinizi yapın, mekan ve kostümlerinizi hazırlayın  veee  motor ! Sürprizlerle dolu, eğlenceli ve yaratıcı bir 2010 yılı geçirmek için yapmanız gereken tek şey; hayallerinizi, yaratıcılığınızı  ve ilhamınızı harekete geçirmek.

"İştanbul"  kategorisi ile İstanbul ve iş yaşamını biraraya getirin, İş dünyasında kadın ve erkek olmaya dair eğlenceli hikayeler yakalayın, Ya da sesiz sinemaya oynayın…

www.corporatefilmfest.com

2010 CFF KATEGORİLER

1-      " İştanbul  "

Corporate Film Fest  iş dünyasını  İstanbulla buluşturuyor. 2010 Avrupa kültür başkenti  olarak Dünya’nın gözünü üzerinde hisseden İstanbul ile  iş dünyası "İştanbul" kategorisinde bir araya
geliyor. Herkesin iş hayatına ve İstanbula bakışı farklı elbette.  Bu farklılıklarla zenginleşecek "İştanbul"  kategorisinde ; bazen ana fikir İstanbul olacak, bazen de İstanbul  sadece filminizin dekoru. Bazılarınız hayallerini filme aktaracak, bazılarınız yaşadıklarından
yola çıkacak. İstanbul 2010 yılında "İştanbul " kategorisi ile her ekibin buluşma noktası olacak.

2-      "İŞ Dünyasında Kadın Ve Erkek"

Hayatın her alanında olduğu gibi kadınlar ve erkekler iş dünyasında da birlikte yol alıyor. Eğlenceli yanları olduğu kadar farklılıklardan doğan zorlukları da var elbette bu birlikteliğin. İş hayatında kadın ve erkek olmaya dair  pekçok hikaye başlıbaşına bir film konusudur aslında diye düşünenlerdenseniz bu kategori sizin için… Pozitif ayrımcılık, eşitlik,  kariyer, iş yapma biçimleri, ortak paydalar, farklılıklar…Farklılıklarımız olsada iş yaşamının kuralları aynı. Sizin hikayenizin çıkış noktası hangisi ?

3- " Sessiz Sinema "

Corporate Film Fest hemen her yetişkinin oynamaktan keyif aldığı
sessiz sinemayı bu kez karşınıza bambaşka bir oyun olarak çıkıyor. "Sessiz Sinema "   kategorisinde  konu sınırlaması yok; tarz sınırlaması var. Filminizde konuşma yok, ancak görüntü var, ses efekti var, müzik var…Nasıl mı ? Charlie  Chaplin filmlerinden ilham almaya ne dersiniz?
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.