İstanbul IPRA Altın Küre ödüllerine ev sahipliği yapacak

Dünyanın en prestijli halkla ilişkiler ödüllerinden biri olan IPRA “Altın Küre Ödülleri” 20. yılını kutluyor. Bu yılki törenler Ekim ayında İstanbul’da gerçekleşecek.

09.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın en prestijli halkla ilişkiler ödüllerinden biri olan  IPRA “Altın Küre Ödülleri” 20. yılını kutluyor. Bu yılki törenler Ekim ayında İstanbul’da gerçekleşecek.

Halkla ilişkiler ödülü IPRA “Altın Küre Ödülleri” (GWA) 2011 yılı birincilerine, 21 Ekim’de İstanbul’da, Four Seasons Hotel Sultanahmet’te İstanbul’da verilecek. 20 yıllık yarışmanın tarihinde ödül töreni ilk kez Türkiye’de yapılacak.

Yarışmaya bu yıl 2011 GWA için yerel, bölgesel ve uluslararası seviyede 400’ün üzerinde PR projesi başvurusu kabul edildi. 25 ayrı ülkeden gelen üyelerden oluşan uluslararası GWA jürisi, 30 farklı kategoride – problemin tanımlanması, araştırma, planlama, uygulama ve değerlendirme kriterlerini göz önünde bulundurarak- bu senenin kazananlarını belirlemek üzere 17 Haziran’da Portekiz’in başkenti Lizbon’da toplanacak. Kazanan projelerden birisi büyük ödüle değer görülürken bir tanesine de ayrıca sosyal gelişime katkısından dolayı Birleşmiş Milletler Özel Ödülü verilecek. Kazanan bütün başvurular ödüllerini Ekim ayında İstanbul’da düzenlenecek törenle alacak.

2011 IPRA Başkanı Richard Linning GWA ödülleri ile ilgili olarak şöyle konuştu; "Çalışmaları Altın Küre Ödülleri tarafından değerlendirilmeye değer bulunduğu için bütün başvurular aslında kazanmış sayılır. Ama tüm yarışmalarda olduğu gibi Altın Küre Ödülleri’nde de bir tane birinci olacak. Bir IPRA Altın Dünya Ödülü kazanmak, bir halkla ilişkiler uzmanı için uluslararası meslektaşları tarafından alabileceği en yüksek onurlardan birisidir”.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.