İstanblue yarışması sonuçlandı

İstanbul için İstanblue Vodka tarafından düzenlenen “İstanbul’u anlat” yarışması sonuçlandı.

14.09.2011 - 00:00 | MediaCat

İstanbul için İstanblue Vodka tarafından düzenlenen “İstanbul’u anlat” yarışması sonuçlandı. www.istanblueanlat.com sitesinde yazı, fotoğraf ve tasarım kategorilerinden biriyle İstanbul’u herkesin dilediği gibi anlattığı yarışmanın ödülleri, 9 Eylül Cuma akşamı Ghetto Teras’ta düzenlenen ödül töreni ile sahiplerini buldu.

İstanblue Vodka tarafından düzenlenen “İstanbul’u Anlat” yarışmasında fotoğraf kategorisi birincisi Onur Erdoğan, yazı kategorisi birincisi Pınar Aksoy ve tasarım kategorisi birincisi de Serdar Taşlı oldu. Kategorilerde birinci olan yarışmacılar Nikon Coolpix p90, Samsung Galaxy Tab ve Wacom Intuos gibi birbirinden değerli ödüllerin sahibi oldular.

Fotoğrafta Kadir Murat Tosun, yazıda İnanç Zeytinci ve tasarımda Burcu Zeybekler ise ikincilik kazanarak Nikon L100, HP 110-3102ST ve Wacom Bamboo gibi ödüllerin sahibi oldular. Fotoğrafta Emrah Çakan, yazıda Nirva Ebeoğlu ve tasarımda Müjdat Arslan ise üçüncülük kazanıp tam 1 yıl boyunca İstanblue Vodka’nın düzenleyeceği etkinliklere giriş hakkı elde ettiler.

Tüm yarışmacılar ödüllerini 9 Eylül Cuma akşamı Ghetto Teras’ta düzenlenen “İstanbul’u Anlat Ödül Töreni”nde aldılar.

İstanblue Vodka tarafından düzenlenen “İstanbul’u Anlat” yarışmasının jüri üyeliğini, dDF Proje Geliştirme ve Tasarım Bölüm Başkanı Arhan Kayar, Rafineri Ajans Başkan Yardımcısı Ayşe Bali, Rafineri Yaratıcı Yönetmen Orkun Demirelli, Zarakol İletişim Ajans Başkanı Necla Zarakol, Zarakol İletişim Genel Müdür Yardımcısı Tolga Koç ve Yönetmen Cihan Zarakol yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.