İsminiz, kaderiniz

Çocuğunuzun ismini iyi seçin, geleceği buna bağlı olabilir.

07.09.2020 - 16:45 | Arzu Nilay Kocasu

Her ne kadar hayat yolculuğumuzda rotamızın büyük bir kısmını şans, azim ve çevre gibi etmenler belirlese de ilk bakışta ötekinin gözünde bizi tanımlayan ismimizin de kim olduğumuzu ve dolayısıyla hayattaki duruşumuzu biçimlendirmekte kaydadeğer rol oynadığına inananların sayısı hiç az değil.

Durumun ciddiyetinin farkında olan ABD menşeli su markası Liquid Death, bu kez çocuk bekleyen hedef kitlesinin ilgisini çekebilecek bir kampanyayla sevenlerinin karşısında: Killer Baby Namer.

Doğacak çocuklarına mükemmel ismi bulmak için internette saatler harcayan ebeveyn adayları için hazırladığı mikrositeyle yalnızca en cesur müstakbel ebeveynlerin çocuklarına koyabilecekleri eşsiz isimler öneren marka, çocuğun soyadı, cinsiyeti ve arzulanan mesleği gibi bilgileri giren ebeveyn adaylarına bir başka çocukta olması hiç mümkün gözükmeyen ilginçlikte isimler sunuyor.

Çocuklarına mikrositenin kendilerine önerdiği ismi koyduğunu doğum sertifikasıyla kanıtlayanlara çocuğun 18 yıllık su ihtiyacını karşılayacak miktarda Liquid Death temin etmeyi taahhüt eden markanın Humanaut imzalı kampanyası için hazırlanan reklam filmini aşağıdan izleyebilir; çocuğunuz için her kilometresinde ayrı bir başarıyla döşeli bir yol inşa etmek için ilk adımı buradan atabilirsiniz.

KÜNYE

  • Reklamveren: Liquid Death
  • Reklam Ajansı: Humanaut
Kaynak: Ads of the World

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.