İş Bankası’ndan medya konkuru

İş Bankası, bütün iştirakleriyle birlikte ortak bir medya ajansından hizmet almak istediği için bir konkur düzenledi. İş Bankası yetkilileri konkurun ayrıntılarını mediacatonline'a anlattılar.

11.12.2003 - 00:00 | MediaCat

İş Bankası, bütün iştirakleriyle birlikte ortak bir medya ajansından hizmet almak istediği için bir konkur düzenledi. İş Bankası yetkilileri konkurun ayrıntılarını mediacatonline’a anlattılar.

mediaedge:cia’dan hizmet alan İş Bankası yetkilileri konuyla ilgili şu açıklamayı yaptılar; “Biz medya satınalma hizmeti aldığımız Mediaedge:cia’dan çok memnunuz. Fakat İş Bankası’nın küçük, büyük bütün iştiraklerini bir çatı altında toplamaya karar verdik. Diğer şirketlerimizin de çalıştığı medya ajansları olduğu için, herhangi bir haksızlığa mahal vermemek amacıyla yeni bir konkur açmaya karar verdik. Konkura 12 medya ajansını davet ettik. Sonuçları en kısa zamanda açıklayacağız.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.