İş Bankası bu yıl da Forbes listesinde

Türk bankacılık sektörünün lideri Türkiye İş Bankası, Forbes Dergisi'nin her yıl hazırladığı, 'Global 2000'...

13.04.2009 - 11:49 | MediaCat

Türk bankacılık sektörünün lideri Türkiye İş Bankası, Forbes Dergisi’nin her yıl hazırladığı, ‘Global 2000’ listesinde 331. olarak, Türk şirketler arasında bu yıl da ilk sırada yer aldı.

Dünyanın en saygın ekonomi ve finans dergilerinden Forbes’un her yıl hazırladığı, ‘Global 2000’ listesi açıklandı. Nisan 2009 tarihinde açıklanan 2008 yılı listesinde İş Bankası, geçen yıla göre kırk basamak birden yükselerek 331. oldu.

İş Bankası sıralamada, listeye girmeyi başaran diğer Türk şirketlerinin yanı sıra dünya ölçeğinde pek çok kuruluşu da geride bıraktı. İş Bankası, derginin 2007 yılı listesinde 371. sırada yer almıştı. Banka, dünyanın en prestijli finans yayınlarından The Banker dergisinin Brand Finance Plc. iş birliği ile gerçekleştirdiği ve geçtiğimiz Şubat ayında yayımladığı ‘Dünyanın Marka Değeri En Yüksek 500 Bankası’ sıralamasında da 84. sırada yer alarak ilk 100’e giren tek Türk bankası olmuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.