Ipsos’ta üst düzey atama

Şirkette kıdemli müşteri yöneticisi olarak görev alacak isim belli oldu.

14.01.2022 - 12:09 | MediaCat

Ipsos'ta üst düzey atama-00

Ipsos’un müşterilerine daha iyi hizmet sunmaya yönelik faaliyet gösteren müşteri yönetim ekibinin Türkiye ayağına, kıdemli müşteri yöneticisi olarak Arda Özkan katıldı.

İstanbul Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü mezunu olan Özkan, profesyonel yaşamına Barem’de başladı. 12 yıl boyunca artan sorumluluklarıyla birlikte FMCG ve telekom alanlarında uzmanlaşan Özkan, burada son olarak kantitatif departman direktörlüğü rolünü üstlendi. 2013 yılından itibaren The Coca-Cola Company’de altı yıl boyunca üç farklı coğrafyada strateji ve içgörü fonksiyonlarında farklı pozisyonlarda yer aldı. Özellikle tüketici segmentleri, marka sağlığı çalışmaları ve panel verilerini entegre ederek stratejik planlama sürecine katma değerli içgörü sağlama üzerine çalışmalar yönetti. Son olarak 2019 yılından itibaren üç yıl süreyle Anadolu Efes’de görev alan Özkan, ağırlıklı olarak stratejik portföy yönetimi ve farklı kaynaklardan elde edilen veri ve içgörülerin entegrasyonu üzerine çalıştı; planlama süreçlerinde aktif rol aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.