Ipsos KMG, Orta ve Doğu Avrupa ve Afrika’nın en büyük şirketi

Antalya Vogue Otel’de 2 günlük çalışma toplantısı için biraraya gelen ve 292 çalışana hitap eden Ipsos KMG CEO’su Vural Çakır

18.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Antalya Vogue Otel’de 2 günlük çalışma toplantısı için biraraya gelen ve 292 çalışana hitap eden Ipsos KMG CEO’su Vural Çakır, Şirketin” 2009 yılını yüzde 25 büyüme ve 292 çalışanla tamamlayarak araştırmada lider konumunu netleştirdiğini” söyledi.

Ulaştığı ciroyla Ipsos’un Orta ve Doğu Avrupa ve Afrika bölgesindeki en büyük şirketi Ipsos Türkiye oldu. Daha önce bu ünvan Rusya’ya aitti. Vural Çakır’ın açıklamaları özetle şöyle;
“ Bu gelişim çok güçlü bir ekibin iyi iş yapma tutkusu ve araştırma bilgisi ile açıklanabilir. Müşterilerimizin kriz ortamında bile araştırmaya ve Ipsos’a gösterdikleri bu ilgi bizim için çok etkileyici ve teşvik edici oldu. Bildiğimiz kadarıyla Dünyada bu büyüklükte olup kriz içerisinde yüzde 25 büyüme performansını gösterebilen başka araştırma şirketi yok. Bunu müşterilerimizin araştırmayı ve Ipsos KMG’yi ödüllendirmesi olarak kabul ediyoruz. İki gün boyunca Antalya’da bu ödülün karşılığını daha fazla vermek için 2010 planlarımızı sonuçlandırdık.”

Ipsos KMG, Antalya’da ayrıca bir basın toplantısıyla Doç. Dr. Halil Nalçaoğlu tarafından yönetilen Türkiye Yaşam Tarzları ve Trendleri Araştırmasının sonuçlarını açıkladı. 2003 yılından bu yana 2 yılda bir tekrarlanan araştırma 16,000 ankete dayanması ve soru kapsamı ile alanındaki en kapsamlı çalışma niteliğini taşıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.