MediaCat

IPRN, Türkiye ayağını seçti

Dünyadaki halkla ilişkiler şirketlerini bir araya getirmeyi amaçlayan Uluslararası Halkla İlişkiler Network’ü (IPRN), Türkiye ayağını seçti.

IPRN, Türkiye ayağını seçti

Dünyadaki halkla ilişkiler şirketlerini bir araya getirmeyi amaçlayan Uluslararası Halkla İlişkiler Network’ü (IPRN), Sirius İletişim’i Türkiye ayağı olarak seçti. 28 farklı ülkeden, 38 farklı şirketin üye olduğu IPRN’de üye olan tüm şirketler birbirleriyle profesyonel bir etkileşim içinde bulunuyor.

IPRN’nin interaktif veritabanı sayesinde üyeler global projelerde hep birlikte çalışma imkanına sahip oluyor. Global üyeler gerçekleştirilen periyodik toplantılar ile bir araya gelerek fikir alışverişinde de bulunuyor. Aynı zamanda site üzerinden üyelere intranet bağlantısı ile fikir alışverişi için uygun ortam da sağlanıyor.

Sirius İletişim Kurucu Ortağı Pınar Çakmak “ Böylesi önemli bir organizasyonun Türkiye ayağı olarak seçilmekten dolayı çok mutluyuz. Sirius olarak müşterilerimize dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek global ölçekte hizmet vermeyi ilke edindik. IPRN’nin sahip olduğu global ağın bir parçası olarak müşterilerimizin bundan sonraki uluslararası operasyonlarında çok daha güzel başarılara imza atacağımızı düşünüyorum” dedi.

Müşterilerine Stratejik İletişim Danışmanlığı hizmeti vermek amacıyla kurulan Sirius İletişim Yönetimi, birlikte çalıştığı iş ortaklarına; marka iletişimi, kurumsal iletişim, kriz yönetimi, medya yönetimi, doğrudan pazarlama, etkinlik yönetimi, sponsorluk yönetimi ve tasarım hizmetlerini entegre bir bakış açısıyla sunuyor. Halen hizmet verdiği müşterileri arasında; Roman, Dexter, Huawei, InfoNet, Baumar, Vapiano, Philips, Amplio gibi farklı sektörlerden müşteriler yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.